Stolní výrobník papírových bublin DSB-PB340PRO


Stolní dávkovač papírových bublin byl uveden na trh v září roku 2022. Je to první stroj na výrobu papírových bublin na světě. Používá se především k výrobě nových zařízení se speciálním bublinkovým papírem s konkávně-konvexním povrchem. Bublinkový papír vyrobený tímto strojem lze použít jako náhradu použití plastových bublinkových folií.

Vlastnosti:

1) Možnost vyrobit si přesně tolik materiálu, kolik zrovna potřebujete

2) Malá velikost a dobrá mobilita

4) Snadná obsluha. Ideální pro použití v kancelářích, obchodních řetězcích, výrobních linkách, malých a středních zásilkách, expresní firemní prodejny a další pracoviště.


Co je papírová bublinková fólie?

Bublinový papír je vícefunkční papírový vycpávací a obalový materiál. Je 100% recyklovatelný a jako hlavní materiál používá rozložitelný roztažitelný kraftový papír. Papír je slisován do konkávně-konvexního a elastického ekologického nárazníkového obalového materiálu. Je vhodný pro balení výrobků do 10 kg a má velmi dobrou odolnost proti nárazu. Ve srovnání s tradiční plastovou bublinkovou fólií je tato bublinková fólie celá vyrobena pouze z papíru, který neznečišťuje životní prostředí a je lepší volbou pro nahrazení bublinkové fólie a jiných plastových obalových materiálů.

Plně recyklovatelná papírová bublinková fólie WiAIR® byla vyvinuta pro ty, kteří chtějí pro ochranu svých produktů použít udržitelné obaly bez plastů. Pokud v současné době používáte tradiční bublinkovou fólii, tato inovativní papírová fólie vám umožní vyplňovat a balit vaše zboží ekologicky a bez kompromisů v úrovni ochrany.


Je papírová bublinková fólie účinná ochrana obalu?

Role je vyrobena s hlubokými prohlubněmi, které napodobují vzduchové bubliny plastové verze. Tyto „bubliny“ fungují jako výztuha a účinně tlumí předměty proti nárazům, které mohou nastat během přepravy. Hloubka zářezů 5 mm činí tento ochranný obal nejpevnějším produktem svého druhu.


K čemu lze papírovou bublinkovou fólii použít?

Tento obal z recyklovaného papíru představuje vysoce univerzální obalové řešení pro produkty různých velikostí; jednoduše odřízněte na požadovanou délku, abyste co nejlépe ušetřili materiál. Křehké, choulostivé nebo drahé předměty, jako je keramika, skleněné předměty a rámy, lze takto zabalené bezpečně přepravovat.
Kromě ovinutí přímo kolem produktů poskytuje tato bublinková fólie také působivou ochranu při plnění vnitřních prostor v obalech a krabicích tím, že minimalizuje pohyb a následnou možnost vnitřního poškození. Navíc má na rozdíl od plastu vysoce absorpční vlastnosti, které umožňují papíru chránit zboží před vnějšími faktory.

Papírová bublinková fólie je skvělým všestranným ekologickým zdrojem pro řadu obalových aplikací v nejrůznějších průmyslových odvětvích.


Vlastnosti:- Max rychlost: 10m/min

- Hmotnost: N.W 18 Kg ; G.W 22 Kg

- Použitelná síla papíru: 80g-150g

- Použitelný druh papíru: Z-sklad, role

- Maximální šíře materiálu: 340mm

- Velikost kartonu: 500x310x360mm

- Napětí:100-230V / 90W

- Průměr bublin:12mm

- Výška bublin: 5 mm

- Bezpečností zastavení stroje: Ano

- Nožní spínač: Ano

- Kovová osa pro manipulaci s rolí: Ano


Soubory ke stažení:

Počet listů v balení 1 Ks
Hmotnost 18
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Rychlá doprava

  • PPL balík na adresu - 129,-Kč
  • PPL balík do parcelshopu - 59Kč
  • Česká pošta - 129,-Kč
  • Osobní odběr - ZDARMA
  • Doprava a platba

Snadná platba

  • Bankovní převod 103900212 / 2250
  • Platební brána GO PAY
  • Dobírka

Kontaktujte nás

725 722 347
po - pá 8:30 - 16:00

Ověřený e-shop

Poštovné ZDARMA nad 1999 Kč
  • 04
  • 05
Nahoru