Záruka a reklamace

Na alternativní spotřební materiál poskytujeme záruku v délce trvání min. 2 roky, na vybrané produkty značky Topprint poskytujeme záruku 3 roky. Pokud nastane situace, že námi dodané zboží nebude v souladu s deklarovanou kvalitou, provedeme bezplatnou výměnu takového zboží za nové, popřípadě vrátíme zaplacenou částku v plné výši!

Řešení reklamací

V případě reklamace prosíme o vyplnění a zaregistrování Reklamačního formuláře a jeho odeslání spolu s reklamovaným výrobkem. Po zaregistrování reklamace vám bude automaticky přiděleno tzv. RMA číslo reklamace, které prosím uvádějte v každé komunikaci s námi a označte jím i zásilky odesílané na naši adresu. Bez registrace vyplněného Reklamačního formuláře tak může zbytečně dojít k prodloužení doby nutné pro vyřízení reklamace až na horní zákonem danou hranici, tedy 30 dnů od fyzického převzetí reklamovaného zboží dodavatelem.Po obdržení reklamace budeme pokračovat v reklamačním řízení a o jeho závěrech zákazníka písemně informujeme. Při uplatňování jakékoliv reklamace postupujte v souladu s Reklamačním řádem.  V případě reklamace kancelářské techniky (skartovače, tiskárny, laminátory), tabulí, flipchartů a kompatibilních tiskových kazet nás prosím předem kontaktujte a domluvíme individuální způsob řešeníToto zboží prosíme, bez předchozí domluvy, neposílejte na adresu eshopu. Děkujeme.

Certifikát EKO-KOM

pdfstáhnout soubor

Certifikát hp business partner

pdfstáhnout soubor

Politika jakosti

Firma TEXPO-CZ s.r.o. byla založena v roce 1999 a hlavní činností firmy je renovace a výroba kompatibilních tiskových kazet. Dále se společnost zabývá nákupem a prodejem spotřebního materiálu pro kanceláře.

Politikou naší společností je poskytovat služby, které budou trvale uspokojovat požadavky a potřeby našich objednatelů. Budeme usilovat, aby veškeré námi prováděné práce a služby svou kvalitou odpovídaly zamýšlenému účelu a splňovaly všechny požadavky objednatelů na jakost. Budeme i nadále prosazovat dobré jméno naší společnost, které jsme si prováděnými pracemi a zajišťovanými službami získali a chceme je neustále udržovat v povědomí našich stálých zákazníků, ale i u široké veřejnosti. Budeme se snažit o dosahování vysoké rentability prováděných prací při minimalizaci vlastních nákladů nejen v zájmu těchto objednatelů a subdodavatelů, ale také ve jménu našich zaměstnanců, kterým poskytujeme dlouhodobé a perspektivní zaměstnání.

Vedení společnosti a všichni její zaměstnanci jsou odpovědní za splnění této politiky jakosti, a to ve všech jejích aspektech. Svými pracovními aktivitami musí všichni zaměstnanci prosazovat předem specifikované cíle jakosti a trvale se angažovat pro jejich zlepšování. Používáním vhodných preventivních opatření zabraňujeme vzniku vad.

Jsme si vědomi, že udržení vysoké úrovně jakosti můžeme dosáhnout pouze tehdy, když každý pracovník bude jednoznačně odpovědný za jakost na svém úseku činnosti.

Vedení společnosti se ztotožňuje s požadavky systémové normy ČSN EN ISO 9001:2000 a s vybranými prvky jakosti.

 • Odběratel je hlavním hodnotitelem jakosti našich činností, zavedením systému zabezpečování jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2000 mu poskytujeme přiměřenou jistotu, že výsledky naší činnosti mají požadovanou jakost.

 • Vytváříme podmínky pro to, aby výsledky naší činnosti byly v souladu s platnými technickými a legislativními normami a předpisy.

 • Každý pracovník nese odpovědnost za výsledky své práce. Zabezpečování jakosti nesmí být na úkor bezpečnosti a ochrany zdraví.

 • Ochrana životního prostředí a přírodních zdrojů je pro nás samozřejmostí.

Kvalita

Všechny námi nabízené alternativní kazety jsou vyráběny v souladu s požadavky systému řízení jakosti ISO 9001, individuálně odzkoušené a jsou srovnatelné s parametry kazet originálních. Díky pečlivému sledování kvality a výběru vhodných komponentů se počet nevyhovujících kazet pohybuje v rozmezí od 0,2% do maximálně 2%. 

 

Rychlá doprava

 • PPL balík na adresu - 129,-Kč
 • PPL balík do parcelshopu - 59Kč
 • Česká pošta - 129,-Kč
 • Osobní odběr - ZDARMA
 • Doprava a platba

Snadná platba

 • Bankovní převod 103900212 / 2250
 • Platební brána GO PAY
 • Dobírka

Kontaktujte nás

725 722 347
po - pá 8:30 - 16:00

Ověřený e-shop

Poštovné ZDARMA nad 1999 Kč
 • 04
 • 05
Nahoru